Brandowanie naczyń pomiarowych

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie nasze produkty przeznaczone są do znakowania, logowania i indywidualnych nadruków.

 

logowanie miarki

Wszystkie produkty działu miarek mają możliwość indywidualnego znakowania. Wykonujemy trwałe nadruki na kubkach, deszczomierzach, łopatkach, wiadrach, żółtych naczyniach, ramkach pomiarowych, termometrach do mierzenia temperatury gleby, szczoteczkach do czyszczenia rozpylaczy oraz suwmiarkach. Na praktycznych gadżetach drukujemy głównie metodą sitodruku, dzięki czemu nadruk jest odporny na ścieranie oraz środki chemiczne.

 Przykładowe miejsca znakowania

Nadruki logo na naczyniach pomiarowych możemy wykonać w kilku miejscach na produkcie. Przed realizacją grafik proponuje najkorzystniejsze ułożenie loga na miarce.

Przykładowe miejsca znakowania na kubkach smart

miarka smart 2000 ml

Przykładowe miejsca znakowania na łopatkach Mega +

Przykładowe miejsca znakowania na deszczomierzu z sumatorem

deszczomierz rain 3

Jakość nadruku

trwałe nadruki ścieranie

Wysokiej jakości nadruki odporne na środki chemiczne i ścieranie dzięki wyselekcjonowanym farbom oraz wieloletnim doświadczeniu drukarskim.

Nadruki na różnych produktach

znakowanie innych produktów

Trwałość znakowania na miarkach, deszczomierzach, szufelkach oraz innych gadżetach praktycznych jest szczególnie istotna dla branży chemicznej.

Drukowanie na innych produktach własnych i powierzonych.

miarki kubki

Dzięki długotrwałej praktyce w znakowaniu, podejmujemy się różnych zleceń, nie ograniczając się wyłącznie do miarek  i deszczomierzy. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i drukujemy na powierzchniach powierzonych.

<