Użycie naczyń pomiarowych

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze produkty przeznaczone są dla wielu branż. Spełniają funkcje pomiarowe, a także utrwalają pozytywny wizerunek firm.

Grupa praktycznych gadżetów dedykowana jest dla firm wielu branż. Produkty te spełniają funkcje pomiarowe jak i utrwalają pozytywny wizerunek firmy za pomocą nadruku logo. Miarki  idealnie spełniają rolę nośnika reklamowego, gdyż większość z nich można używać przez okrągły rok.

użycie miarek

Deszczomierz z sumatorem używamy w większości roku kalendarzowego w branży rolniczej jak i ogrodniczej. Deszczomierz pomaga zmierzyć ilość opadu przez większość miesięcy, a zimą śniegu.

Szczoteczka do czyszczenia rozpylaczy, przypięta do breloka rolnika jest też w użyciu przez większość dni w roku.

Żółte naczynia do monitorowania szkodników w rzepaku, wystawiamy na pola jesienią zaraz po wysiewie. Na zimę naczynie chowamy i wyciągamy je ponownie na wiosnę na pola. Najlepsza kontrola szkodników jest wtedy, gdy żółty pojemnik podnosimy na kiju wraz z rosnącym rzepakiem.

Suwmiarkę również możemy używać przez cały rok. Uprawiający rzepak mają dla niej ciekawe zastosowanie, suwmiarką możemy zmierzyć korzeń rośliny i sprawdzać na bieżąco jej prawidłowy wzrost.

Termometrem farmera możemy mierzyć nie tylko temperaturę gleby ale także wody do pojenia cieląt czy temperaturę powietrza w pomieszczeniu.

Ramka pomiarowa dedykowana jest dla rolnictwa ale możemy jej także użyć w branży myśliwskiej czy ubezpieczeniowej aby oszacować szkody.

 

karta użycia miarek kubków

Naczynia pomiarowe duże i małe znajdują swoje zastosowanie w branży rolniczej, chemicznej, gastronomii oraz wielu gałęziach przemysłu. Miarki są wykonane z tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Na kubkach możemy wykonać indywidualne skale, pod konkretne produkty sypkie bądź płynne.

Łyżeczki używane są szeroko w branży gastronomicznej, zaopatrują się w nie m.in. firmy produkujące suplementy diety.

 

karta użycia wiader

Wiadra z nadrukiem, mogą pełnić nie tylko rolę użytkową w gospodarstwie domowym ale także promocyjną. Na wielu imprezach targowych branży rolniczej czy budowlanej spotykamy wiadra jako praktyczny pojemnik na ulotki.

 

karta użycia łopatek szufelek

Wszystkie łyżeczki, miarko – łyżeczki i łopatki posiadają atesty do kontaktu z żywnością.  Większe łopatki mają zastosowanie w dziale rolniczym.

<