Deszczomierz Premium
Deszczomierz Premium
Deszczomierz Premium

Kompletny deszczomierz RAIN FOLD2 STORM z opatentowanym sumatorem opadów, pozwalającym dowolnie sumować opad w przedziale tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. Sumator w postaci dwóch wskaźników pozwala rejestrować sumaryczny opad do 250 mm (250 l/m²) . Deszczomierz wykonany jest z polistyrenu i posiada nadrukowaną pionową skalą do 70 mm z dokładnością pomiaru do 0,5 mm opadów oraz poziomą skalą sumatora. Skala sztormowa deszczomierza, pozwala na monitorowanie opadów także w trakcie dużych ulew. W zestawie deszczomierza wersji RAIN FOLD2 STORM znajduje się również plastikowa obejma na kij, składany kij, łącznik, instrukcja montażu oraz opakowanie kartonowe ułatwiające dalszą dystrybucję. Kompletny deszczomierz jest zapakowany w eleganckie pudełko jak w wersji Premium.

ZALETY:

Istnieje możliwość tworzenia dowolnych, indywidualnych nadruków reklamowych na deszczomierzu, na życzenie klienta. Deszczomierz RAIN FOLD2 STORM został stworzony z myślą o jego dalszej dystrybucji oraz sprzedaży wysyłkowej.

MIEJSCE NADRUKU / WYMIARY DESZCZOMIERZ FOLD2 STORM :

deszczomierz RAIN FOLD2 STORM

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo branding

FUNKCJE POMIARU:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

deszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAIN FOLD2 STORMdeszczomierz RAIN

PAKOWANIE:

30 szt. – łączna waga 10 kg
368 szt. – łączna waga 126 kg

(karton 46 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Deszczomierz RAIN FOLD2 STORM, wskaźnik opadu, miernik opadu deszczu, wykonany z polistyrenu z plastikową obejmą w komplecie. Miernik opadu deszczu wyposażony jest w sumator opadów, pozwalający sumować opad codzienny, tygodniowy, miesięczny. Deszczomierz z logo to świetny praktyczny gadżet rolniczy. Zapakowany w eleganckie pudełko jest ciekawym gadżetem dla rolnika.
Bott producent miarek, gwarantuje doskonałą jakoś wykonania, idealnego prezentu dla rolnika. Nadruk logo na deszczomierzu z logo, dodatkowo wzbogaca wartość produktu o funkcje reklamową. Na wskaźniku opadów z logo, mogą zareklamować się nie tylko firmy rolnicze i chemiczne ale także banki czy firmy ubezpieczeniowe obsługujące rolników.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń