miarki.net - producent miarek z nadrukiem ze skalą

Miarki

Miarki, kubki oraz łyżeczki wykonane z polipropylenu, wielokrotnego użytku. Praktyczny nośnik reklamy dla wielu branż. Wszystkie naczynia pomiarowe posiadają atest do kontaktu z żywnością.

miarki.net - producent miarek łopatek z logo z nadrukiem

Łopatki

Łopatki  oraz szufelki wykonane z polipropylenu, wielokrotnego użytku. Praktyczny nośnik reklamy dla wielu branż. Każdy nabierak posiada atest do kontaktu z żywnością.

miarki.net - producent miarek

Gadżety rolnicze

Szeroki wybór praktycznych gadżetów takich jak deszczomierz czy termometr farmera. Oryginalny nośnik reklamy nie tylko w rolnictwie ale także w ubezpieczeniach czy bankach współpracujących z rolnikami.

miarki.net - producent miarek skrzynek pojemników z nadrukiem

Inne

Wiadra, skrzynki narzędziowe, konewki, miernik poziomu cieczy w beczce oraz wiele innych praktycznych produktów. Użyteczny nośnik reklamy dla klientów wielu segmentów.

Gdzie można użyć nasze produkty?

Zobacz przykłady użycia

O nas

Szukasz kubków pomiarowych, pojemników do mierzenia, wiader z nadrukami lub deszczomierzy w dobrej cenie? Interesuje Cię miarka do suplementów diety, łyżeczka do odmierzania, kubek z miarką 150, 200, 350 ml, kubek eventowy, termometr do pomiaru temperatury gleby lub łopatki z trwałym nadrukiem? Zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Wspólnie z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

W naszej ofercie znajdują się miarki dla przemysłu i rolnictwa. Jesteśmy polskim producentem naczyń pomiarowych i gadżetów rolniczych z nadrukami skali, logo i napisów.

 Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Wytwarzane wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Nasze miarki doskonale sprawdzają się w żywieniu zwierząt domowych i hodowlanych, w branży budowlanej, podczas eventów i targów, w branży spożywczej, w branży chemicznej, w branży medycznej oraz w wielu firmach typu firmy sprzątające, warsztaty samochodowe, drukarnie, winiarnie, browary itp.

Nadruki na naszych kubkach, dzbankach i gadżetach rolniczych utrwalane są światłeme UV, dzięki czemu są czytelne i odporne na ścieranie. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów. Drukujemy w wielu kolorach.

Aktualności

  • sales menager firma BOTT

Poszukiwany / poszukiwana

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Sales Manager w firmie BOTT. Zajmujemy się produkcją i nadrukami na kubkach pomiarowych, wiadrach, deszczomierzach, żółtych naczyniach i innych gadżetach rolniczych. W naszej ofercie można znaleźć kubki ze skalami od 200 [...]

  • deszczomierz Storm

Deszczomierz Storm „daje radę”

W dniach 5-6 sierpnia 2023 roku przeprowadzono istotny pomiar opadów deszczu w malowniczym województwie opolskim, a dokładniej w powiecie Brzeg. W ramach tego obserwacyjnego badania, wykorzystano zaawansowany deszczomierz STORM, który udowodnił swoją skuteczność w rejestrowaniu [...]

Przydatna pokrywa na wiadra 12l

Wiadro budowlane z logo o pojemności 12l to świetny gadżet promocyjny dla wielu branż. Praktyczna pokrywka wiadra, skutecznie blokuje dostęp zabrudzeń, kurzu czy innych substancji do wnętrza wiadra. Wiadro z pokrywą z logo daje nowe możliwości promocyjne dla klientów wielu gałęzi przemysłu [...]

BOTT sp. z o.o.

ul. Budowlanych 8
64-100 Leszno
NIP: 6972314982
tel./fax +48 65 529 48 08

Artur Jęskowiak
tel. 508-749-351
handel@bott.pl

Mapka dojazdu