ŻÓŁTA pułapka TRAP-01
ŻÓŁTA pułapka TRAP-01
ŻÓŁTA pułapka TRAP-01

Kratka na żółte naczynie TRAP NET chroniąca pszczoły i trzmiele. Wykonana jest z polipropylenu.

ZALETY:

Żółty kolor pułapki na szkodniki żerujące w rzepaku przyciąga do siebie także pożyteczne i cenne owady takie jak pszczoły miodne, dzikie pszczoły i trzmiele. Mimo, iż rzepak jest głównie rośliną wiatropylną istnieje duże ryzyko, że owady cenne przelatujące nieopodal żółtych pułapek  również do nich trafią. Zastosowanie kratki Trap Net podczas monitorowania szkodników w rzepaku daje nam gwarancję, że do pułapki trafią wyłącznie owady niepożądane.

Na obwodzie żółtej kratki możemy wykonać dowolny nadruk np. logo, slogan etc.

Możliwe opcje kratki TRAP NET

kratka TRAP opcje

Kratka żółtego naczynia TRAP NET – pole nadruku

Indywidualny nadruk na kratce NET

PRZEZNACZENIE:

miarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo branding

Zasady użytkowania żółtego naczynia z kratką TRAP NET:

zasady użytkowania żółte naczynie TRAP z kratką

PAKOWANIE:

130 szt.
2160 szt.
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog
Zamówienia detal

Kratka na żółte naczynie TRAP NET chroniąca pszczoły i trzmiele. Wykonana jest z polipropylenu. Żółta pułapka TRAP-01 na szkodniki żerujące w rzepaku, pułapka na słodyszek rzepakowy, pułapka na chowacze. Żółte wiaderko z logo i nadrukiem tabeli to proste naczynie monitorujące szkodniki w rzepaku jesienią po jego wysiewie oraz przez cały okres wegetacyjny. Żółta miska to świetny produkt reklamowy dla firm rolniczych i chemicznych.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń