KUBEK HANDY 150 ml
KUBEK HANDY 150 ml
KUBEK HANDY 150 ml

Poręczny kubek Handy 150 ml wykonany z polipropylenu odpornego na działanie środków chemicznych. Kubek posiada atest do kontaktu z żywnością i umożliwia precyzyjne dozowanie produktów płynnych i sypkich Posiada nadrukowaną, dokładną skalę w ml.

ZALETY:

Dowolność wykonania nadruków logo i indywidualnych skal pod konkretne produkty płynne lub sypkie. Nadruki na naczyniach pomiarowych wykonane są trwała metodą sitodruku odporną na ścieranie i środki chemiczne. Doskonały nośnik reklamy dla wielu branż. Kubek możemy zadrukować dookoła. Naczynie jest również bardzo ekonomiczne w transporcie, jest pakowany jeden w drugi.

Kubek Handy 150 ml – pole nadruku / wymiary

KUBEK HANDY 150 ml - pole nadruku

Indywidualny nadruk na kubku Handy

KUBEK HANDY 150 ml - indywidualny nadruk

Na kubku HANDY nadruk skali w ml

miarki.net - kubek miarka 150 ml z nadrukiem z logo branding ze skalą

Dowolna skala dla produktów sypkich i płynnych na kubku HANDY:

miarki.net - kubek miarka 150 ml z nadrukiem z logo branding ze skaląmiarki.net - kubek miarka 150 ml z nadrukiem z logo branding ze skalą

Kubek Handy 150 ml- sposób pakowania

500 szt. – łączna waga 10 kg

(1 wysyłka max. 3 kartony)

24000 szt. – łączna waga 490 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Miarka pomiarowa o pojemności 150 ml Handy z nadrukowaną skalą pomiarową. Skala pomiarowa na naczyniu pomiarowym jest wykonana trwałą metodą sitodruku, dzięki czemu nadruk jest odporny na środki, chemiczne, ścieranie i temperaturę. Kubek pomiarowy wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, dlatego jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. Ponadto, kubek ze skalą może mieć również nadrukowane dowolne logo klienta i stać się miarką z logo. Bezsprzecznie produkowane miarki stają się bardzo trwałym i skutecznym gadżetem reklamowym dla rolnika ale także wielu innych branż. Wszystkie produkowane miarki mają również atesty do kontaktu z żywnością.  Naczynie pomiarowe 150 ml, ma proste ścianki, jest ergonomiczne i nie posiada dziubka do wylewania.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń