ŁOPATKA BIG 1000 g
ŁOPATKA BIG 1000 g
ŁOPATKA BIG 1000 g

Duża łopatka  BIG 1000 g, bezsprzecznie wykonana z niewątpliwie najwyższej jakości polipropylenu. Godnym uwagi jest fajt, że dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, posiada atest do kontaktu z żywnością. Szufelka służy do dozowania produktów sypkich.

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku na rączce, daje możliwość funkcji reklamowej. Istnieje możliwość produkcji łopatek w indywidualnym kolorze dla większych ilości zamówienia.

 

Łopatka BIG 1000 g –  pole nadruku

ŁOPATKA BIG 1000 g - pole nadruku

Indywidualny nadruk na łopatce BIG

ŁOPATKA BIG 1000 g - indywidualny nadruk

Dostępne kolory miarki BIG

ŁOPATKA BIG 1000 g - wykaz kolorów

*zamówienie min. 100 szt.
**indywidualne zapytanie

Łopatka BIG 1000 g – sposób pakowania

225 szt. – łączna waga 18 kg
2432 szt. – łączna waga 220 kg

(Karton 304 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Łopatka plastikowa BIG 1000 g, łopatka dozująca oraz łopatka do odmierzania produktów sypkich. Łopatka z logo to na pewno praktyczny produkt reklamowy dla wielu branż. Ze względu na fakt, że plastikowy nabierak, podobnie jak większość naszych produktów, wykonany jest z niewątpliwie wysokiej jakości polipropylenu, bezsprzecznie jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. Ważnym aspektem jest fakt, że miarka może mieć również nadrukowane dowolne logo klient, i w związku z tym może stać się miarką z logo. Miarka pomiarowa posiada atest do kontaktu z żywnością oraz jest produkowana w Polsce. Mała łopatka z logo świetnie sprawdza się jako łopatka spożywcza, łopatka do karmienia zwierząt czy łopatka rolnicza.
Bott – polski producent praktycznych gadżetów wielokrotnego użytku. Z pewnością, gwarantujemy produkty świetnej jakości oraz bardzo trwałe nadruki.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń