ŁOPATKA MIKRO 50 g
ŁOPATKA MIKRO 50 g

Bardzo mała łopatka MIKRO 50 g wykonana z niewątpliwie najwyższej jakości polipropylenu. Ponadto, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, posiada atest do kontaktu z żywnością, służy do dozowania produktów sypkich.

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku na solidnej rączce, daje możliwość funkcji reklamowej. Istnieje możliwość produkcji łopatek w indywidualnym kolorze dla większych ilości zamówienia.

Łopatka MIKRO 50 g – pole nadruku

Łopatka MIKRO 50 g - pole nadruku

Indywidualny nadruk na miarce MIKRO

Łopatka MIKRO 50 g - indywidualny nadruk

Dostępne kolory miarki MIKRO

Łopatka MIKRO 50 g - wykaz kolorów

*zamówienie min. 100 szt.
**indywidualne zapytanie

Łopatka MIKRO 50 g – sposób pakowania

3240 szt. – łączna waga 22 kg
38880 szt. – łączna waga 264 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Łopatka plastikowa MIKRO 50 g, łopatka dozująca oraz łopatka do odmierzania produktów sypkich. Łopatka z logo to na pewno praktyczny produkt reklamowy dla wielu branż. Ze względu na fakt, że plastikowy nabierak, podobnie jak większość naszych produktów, wykonany jest z niewątpliwie wysokiej jakości polipropylenu, bezsprzecznie jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. Ponadto, miarka może mieć również nadrukowane dowolne logo klienta i stać się miarką z logo. Miarka pomiarowa posiada atest do kontaktu z żywnością oraz jest produkowana w Polsce. Mała łopatka z logo świetnie sprawdza się jako łopatka spożywcza, łopatka do karmienia zwierząt czy łopatka rolnicza.
Bott – polski producent praktycznych gadżetów wielokrotnego użytku. Z pewnością, gwarantujemy produkty świetnej jakości oraz bardzo trwałe nadruki.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń