MIERNIK POZIOMU CIECZY BARREL+
MIERNIK POZIOMU CIECZY BARREL+
MIERNIK POZIOMU CIECZY BARREL+

Miernik poziomy cieczy BARREL+ w beczkach o pojemnościach 60l i 210l. Urządzenie monitoruje ile jest cieczy w środku beczki bez konieczności zaglądania do wewnątrz. Na tarczy miernika znajduje się podwójna skala z podziałka co 5L. Adapter miernika jest uniwersalny i pasuje do beczek z gwintem ¾ oraz Tri-Sure®.

ZALETY:

Doskonały, użytkowy przyrząd pomiarowy dla wielu branż związanych z przemysłem. Może być stosowany do pomiaru poziomu każdej cieczy, zazwyczaj stosowany do paliw, olejów i chłodziw. Na tarczy miernika możliwość nadrukowania logo, co daje dodatkową funkcję reklamową. Na życzenie, istnieje możliwość wykonania skali dla innych pojemności beczek. Miernik jest zapakowany w pudełko, na którym można wykonać indywidualny nadruk.

Miernik poziomy cieczy BARREL+ – pole nadruku

Miernik poziomu cieczy BARREL+ - pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

miarki.net - suwmiarka z nadrukiem z logo branding

SPECYFIKACJA:

  • podwójna skala do beczek 60 l i 210 l
  • uniwersalny adapter do beczek z gwintem 3/4″ oraz Tri-Sure
  • możliwość nadruku logo na tarczy
  • możliwość wykonania skali dla innych pojemności
  • przeznaczony do substancji ropopochodnych, olejów, ropy naftowej, LTO (nie jest przeznaczony do materiałów palnych I klasy)

Miernik poziomu cieczy BARREL+ – pole nadruku – sposób pakowania

72 szt. – łączna waga 19 kg
840 szt. – łączna waga 230 kg

(karton 105 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Miernik poziomy cieczy BARREL+ w beczce, miernik poziomu płynu, miernik do beczek, miernik poziomu oleju. Miernik poziomu cieczy z logo to bardzo precyzyjny przyrząd pomiarowy.
Nadruk logo na mierniku poziomu płynu to wartość dodana do tego produktu, dzięki temu miernik cieczy produkowany przez firmę Bott, staje się bardzo skutecznym produktem reklamowym. Miernik poziomu cieczy w beczce z logo to bardzo praktyczny produkt dla klientów wielu branż technicznych.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń