miarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo branding
termometr farmera PREMIUM uchwyt na wiadro

CECHY:

Termometr Premium Pro ze stali nierdzewnej do pomiaru: temperatury gleby przy wysiewie nasion wrażliwych na temperaturę jak kukurydza czy buraki, temperatury powietrza w każdym pomieszczeniu, temperatury płynów. Standardowy zakres temperatur -20°C + 60°C. Termometr jest wykonany w klasie 1,6 co gwarantuje pomiar z dokładnością ±1°C. Termometr mierzy temperaturę za pomocą bimetalu, posiada końcówkę zakończoną stożkiem, który ułatwia włożenie termometru w glebę. W wersji Premium Pro, termometr w zestawie zawiera uchwyt mocujący do ściany z taśmą montażową oraz uchwyt mocujący na wiadro. Termometr zapakowany w eleganckim pudełku.

ZALETY:

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku logo oraz zakresu temperatur: -20°C + 60°C, 0°C + 60°C oraz 0°C + 100°C. Kompletny termometr w kartoniku, jest eleganckim gadżetem reklamowym dla klientów z branży rolniczej. Pudełko termometra jest dostępne w także w wersji obcojęzycznej.

MIEJSCE NADRUKU / WYMIARY:

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

INDYWIDUALNY ZAKRES TEMPERATUR NA TARCZY:

miarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA

miarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo brandinguchwyt na wiadromiarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo branding

PAKOWANIE:

48 szt. – łączna waga 8,5 kg

(1 wysyłka max. 3 kartony)

1344 szt. – łączna waga 250 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Termometr PREMIUM PRO do temperatury gleby z logo, termometr glebowy, termometr rolniczy, termometr dla rolnika, termometr stalowy, przyrząd pomiarowy do mierzenia temperatury gleby. Termometr glebowy to precyzyjne narzędzie pomiarowe wykonane ze stali nierdzewnej, które pełni funkcję pomiarową ale równocześnie może być bardzo skutecznym produktem reklamowym.
Producent termometru rolniczego firma Bott, wykonuje na tarczy tego produktu indywidualne nadruki logo oraz indywidulane zakresy skal pomiarowych, dostosowane do konkretnych nasion. Termometry do mierzenia temperatury gleby dokładnie mierzą temperaturę ziemi co jest ważne szczególnie przy wysiewie nasion wrażliwych na temperaturę. Wraz z termometrem rolniczym wersji Premium Pro, dostępne są dwa mocowania: metalowa zawieszka, który można przymocować do dowolnej ściany i umocować na nim termometr glebowy oraz uchwyt do mocowania termometra na wiadrze. Oprócz tego komplet zestawu termometru rolniczego wersji Premium Pro zapakowany jest w oryginalne pudełko zaopatrzone w instrukcję obsługi jak prawidłowo mierzyć temperaturę gleby. Kompletny termometr glebowy jest świetnym, praktycznym prezentem dla rolnika.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń