torba MULTIBAG 400
torba MULTIBAG 400
torba MULTIBAG 400

MULTIBAG 400- torba wykonana z elastycznego tworzywa, bardzo wytrzymała. Pojemność 15 litrów. Doskonała alternatywa dla reklamówek jednorazowych.

ZALETY:

Możliwość nadrukowania logo daje możliwość dodatkowej funkcji reklamowej. Torba jest wielofunkcyjna nadaje się na zakupy, plażę, do warsztatu, do wędkowania, narzędzi ogrodowych a nawet może posłużyć jako efektowna osłonka na kwiaty.

MULTIBAG 400- POLE NADRUKU

miarki.net - torba na zakupy wielokrotnego użytku z nadrukiem z logo branding

INDYWIDUALNY NADRUK NA MULTIBAG 400

miarki.net - suwmiarka z nadrukiem z logo branding

KOLORY:

ZASTOSOWANIE :

  • torba wielofunkcyjna na zakupy i plażę
  • koszyk zakupowy w sklepie
  • efektowna osłonka na kwiaty
  • torba do napojów
  • torba np. w warsztacie, do wędkowania, do narzędzi ogrodowych
  • pojemnik na zabawki
  • torba do katalogów targowych, eventy
  • branża kosmetyczna, fryzjerska itp.

PAKOWANIE:

12 szt. – łączna waga 9 kg

(1 wysyłka max. 3 kartony)

336 szt. – łączna waga 260 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń