Żółta pułapka PREMIUM
miarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo branding
miarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo branding

Żółta pułapka PREMIUM wykonana z polipropylenu. Pojemnik posiada nadrukowaną tabelę z progami szkodliwości owadów żerujących w rzepaku. Żółty pojemnik jest pomocny w monitorowaniu szkodników i podejmowaniu rolnikom decyzji o ewentualnym oprysku. W zestawie znajduje się także wieszak mocujący na rurkę lub kij fi 20-24 mm, komplet kijów i łączników, do samodzielnego złożenia. Cały zestaw zapakowany jest w eleganckie, trójkątne pudełko.

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku indywidualnej tabeli szkodliwości według wskazań danego producenta środków chemicznych oraz nadruk logo. Wieszak mocujący wraz ze składanym kijem, połączonym plastikowymi łącznikami, pozwala na montaż naczynia na kiju i podnoszenie go wraz z rosnącym rzepakiem, co daje bardziej rzetelny monitoring szkodników rzepaku. Kompletny zestaw w eleganckim pudełku jest ciekawym gadżetem dla klientów branży rolniczej.

POLE NADRUKU / WYMIARY:

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

PRZEZNACZENIE:

miarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

miarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo brandingżółte naczynie TRAPmiarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo branding

ZASADY UŻYTKOWANIA:

miarki.net - żółte naczynie pułapka trap rzepak z nadrukiem z logo branding

PAKOWANIE:

8 szt. – łączna waga 5 kg

(1 wysyłka max. 2 kartony)

160 szt. – łączna waga 120 kg

(karton 20 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Żółta pułapka PREMIUM na szkodniki żerujące w rzepaku, pułapka na słodyszek rzepakowy, pułapka na chowacze. Żółte wiaderko z logo i nadrukiem tabeli to proste naczynie monitorujące szkodniki w rzepaku jesienią po jego wysiewie oraz przez cały okres wegetacyjny. Żółta miska to świetny produkt reklamowy dla firm rolniczych i chemicznych. W komplecie żółtego naczynia, znajduje wieszak oraz składany kij na którym mocujemy wieszak. Żółtą pułapkę podnosimy na kiju, wraz ze wzrostem rosnącego rzepaku i monitorujemy szkodniki w rzepaku każdego dnia. Cały zestaw zapakowany jest w oryginalne, trójkątne pudełko i stanowi idealny prezent dla rolnika.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń