Deszczomierz Premium
Deszczomierz Premium
Deszczomierz Premium

Kompletny deszczomierz RAIN FOLD w pudełku. Nasz miernik opadów deszczu posiada opatentowany sumator opadów, pozwalającym dowolnie sumować opad w przedziale tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. Sumator w postaci dwóch wskaźników pozwala rejestrować sumaryczny opad do 250 mm (250 l/m²) . Deszczomierz wykonany jest z polistyrenu i posiada nadrukowaną pionową skalą do 40 mm z dokładnością pomiaru do 0,5 mm opadów oraz poziomą skalą sumatora. Na indywidualne życzenie istnieje możliwość nadruku skali sztormowej dla dużych opadów deszczu do 70 mm. W zestawie deszczomierza wersji RAIN FOLD znajduje się również składany plastikowy kij z uchwytem (z naniesionymi cyframi oznaczającymi dni i miesiące pomiaru deszczu), 2 białe wskaźniki do zaznaczania daty pomiaru na kiju, opakowanie kartonowe ułatwiające dalszą dystrybucję.

ZALETY:

Istnieje możliwość tworzenia dowolnych, indywidualnych nadruków reklamowych na deszczomierzu w tym skali sztormowej do 70 mm dla dużych opadów deszczu, na życzenie klienta. Deszczomierz RAIN FOLD został stworzony z myślą o jego dalszej dystrybucji oraz sprzedaży wysyłkowej. W pudełku umieszczono okienko, przez które widoczne jest nadrukowane logo znajdujące się nad pionową skalą deszczomierza.

MIEJSCE NADRUKU / WYMIARY DESZCZOMIERZ FOLD:

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

FUNKCJE POMIARU:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

deszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAINdeszczomierz RAIN

PAKOWANIE:

40 szt. – łączna waga 11 kg
500 szt. – łączna waga 130kg

(karton 20 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Deszczomierz RAIN FOLD, wskaźnik opadu, miernik opadu deszczu, wykonany z polistyrenu z plastikową obejmą w komplecie. Miernik opadu deszczu wyposażony jest w sumator opadów, pozwalający sumować opad codzienny, tygodniowy, miesięczny. Deszczomierz z logo to świetny praktyczny gadżet rolniczy. Zapakowany w eleganckie pudełko jest ciekawym gadżetem dla rolnika.
Bott producent miarek, gwarantuje doskonałą jakoś wykonania, idealnego prezentu dla rolnika. Nadruk logo na deszczomierzu z logo, dodatkowo wzbogaca wartość produktu o funkcje reklamową. Na wskaźniku opadów z logo, mogą zareklamować się nie tylko firmy rolnicze i chemiczne ale także banki czy firmy ubezpieczeniowe obsługujące rolników.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń