Jeśli interesują Cię nietypowe rozwiązania w temacie produktów reklamowych dla Twoich klientów to dobrze, że trafiłeś na stronę internetową firmy Bott. Firma Bott funkcjonuje już na rynku od ponad 20 lat i cieszy się zaufaniem swoich klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Na stronie, którą właśnie odwiedziłeś – www.miarki.net znajdziesz szereg ciekawych nośników reklamy, które nie są tylko ozdobą lecz sprawdzają się również w wymiarze praktycznym.

W naszej ofercie znajduje się prężnie rozwijający dział miarek plastikowych, kubków pomiarowych i naczyń dozujących. W tej grupie możemy wyróżnić małe łyżeczki do suplementów, miarki do odżywek, łyżeczki do witamin o różnych pojemnościach oraz kubki ze skalą w dużo większym rozmiarze. W grupie większych kubków pomiarowych znajduje się między innymi ciekawa linia kubków ze skalą Smart o pojemnościach: miarka 500ml, miarka 1000ml, miarka 1500ml, miarka 2000ml oraz miarka 3000ml. Na większą uwagę w tym zestawieniu zasługują też kubki eventowe Nano 400ml oraz kubki Nano 200ml.

Oprócz wyżej wymienionych miarek firma Bott produkuje również, szereg produktów reklamowych stosowanych w rolnictwie jak: deszczomierze z logo, ramki pomiarowe, termometry glebowe, żółte pułapki do monitoringu szkodników w rzepaku czy łopatki plastikowe.

Na szczególną uwagę w naszej produkcji zasługują wiadra z logo. Jest to bardzo uniwersalna grupa produktów szeroko wykorzystywana jako produkt reklamowy dla klientów wielu segmentów. W tej dziedzinie możemy również zaproponować produkty reklamowe ekologiczne jak np. wiadra wykonane z materiału pochodzącego z recyclingu.

Firma Bott jest producentem gadżetów reklamowych ale również specjalizuje się w indywidualnych nadrukach na nich. Na miarkach plastikowych drukujemy głównie metodą sitodruku, jest to metoda trwała odporna na środki chemiczne oraz ścieranie. Jest to dla nas ważne, gdyż nasze produkty są często wykorzystywane w branży rolniczej, chemicznej czy spożywczej gdzie wielokrotnie są myte przez zmywarki.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą, zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w dopasowaniu naszych produktów pod konkretne branże.