Szukasz kubków pomiarowych, pojemników do mierzenia, wiader z nadrukami lub deszczomierzy w dobrej cenie? Interesuje Cię miarka do suplementów diety, łyżeczka do odmierzania, kubek z miarką 150, 200, 350 ml, kubek eventowy, termometr do pomiaru temperatury gleby lub łopatki z trwałym nadrukiem? Zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Wspólnie z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

W naszej ofercie znajdują się miarki dla przemysłu i rolnictwa. Jesteśmy polskim producentem naczyń pomiarowych i gadżetów rolniczych z nadrukami skali, logo i napisów.

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Wytwarzane wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością.

Nasze miarki doskonale sprawdzają się w żywieniu zwierząt domowych i hodowlanych, w branży budowlanej, podczas eventów i targów, w branży spożywczej, w branży chemicznej, w branży medycznej oraz w wielu firmach typu firmy sprzątające, warsztaty samochodowe, drukarnie, winiarnie, browary itp.

Nadruki na naszych kubkach, dzbankach i gadżetach rolniczych utrwalane są światłeme UV, dzięki czemu są czytelne i odporne na ścieranie. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów. Drukujemy w wielu kolorach.