Deszczomierz Premium
Deszczomierz Premium
Deszczomierz Premium

Deszczomierz Storm wykonany z polistyrenu z nadrukowaną skalą do 70 mm z dokładnością pomiaru do 0,5 mm opadów oraz poziomą skalą sumatora. Opatentowany sumator pozwala rejestrować sumaryczny opad do 250 mm (250 l/m²) . Dwa wskaźniki sumatora umożliwiają dokładnie monitorować opad tygodniowy, miesięczny lub roczny. Kompletny deszczomierz dostępny wraz z uchwytem na kij, nabitym drewnianym stojakiem oraz wskaźnikami sumatora zapakowany w elegancki kartonik.

ZALETY:

Stożkowa konstrukcja pierścienia mocującego gwarantuje optymalne ustawienie deszczomierza względem padającego deszczu. Kompletny deszczomierz w kartoniku, jest eleganckim gadżetem reklamowym dla klientów wielu branż.

POLE NADRUKU / WYMIARY DESZCZOMIERZA:

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

FUNKCJE POMIARU:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo branding

PAKOWANIE:

20 szt. – łączna waga 5 kg

(1 wysyłka max. 3 kartony)

560 szt. – łączna waga 150 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Deszczomierz Premium, wskaźnik opadu, miernik opadu deszczu, wykonany z polistyrenu z plastikową obejmą w komplecie. Miernik opadu deszczu wyposażony jest w sumator opadów, pozwalający sumować opad codzienny, tygodniowy, miesięczny. Deszczomierz z logo to świetny praktyczny gadżet rolniczy. Zapakowany w eleganckie pudełko jest ciekawym gadżetem dla rolnika.
Bott producent miarek, gwarantuje doskonałą jakoś wykonania, idealnego prezentu dla rolnika. Nadruk logo na deszczomierzu z logo, dodatkowo wzbogaca wartość produktu o funkcje reklamową. Na wskaźniku opadów z logo, mogą zareklamować się nie tylko firmy rolnicze i chemiczne ale także banki czy firmy ubezpieczeniowe obsługujące rolników.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń