FestiwalMarketingu.pl- Byliśmy, Zobaczyliśmy- Polecamy!

Strona główna / FestiwalMarketingu.pl- Byliśmy, Zobaczyliśmy- Polecamy!

Zakończył się FestiwalMarketingu.pl oraz FestiwalDruku.pl.

Ponad 100 wystawców zaprezentowało swoją ofertę w warszawskiej hali EXPO XXI. Targi odbyły się z uwzględnieniem wszelkich wytycznych w trakcie pandemii COVID-19.

W dniach 9-10 września swoją ofertę artykułów promocyjnych zaprezentowali  liczni dostawcy dla branży reklamy i marketingu oraz dostawcy mediów i maszyn.

Niestety tym razem targi odwiedziliśmy w roli uczestnika, jednak fantastyczna energia, ogrom wiedzy i zaprezentowane nowości pokazały wszystkim, że działamy, nie poddajemy się.

Firma BOTT od lat zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych i chętnie uczestniczy w tego rodzaju eventach oraz prezentuje swoją bogatą ofertę, plomb, miarek, a także opasek i żetonów eventowych.
Wielu stałych klientów na próżno szukało naszego stoiska z kubkami pomiarowymi, pojemnikami do mierzenia, wiadrami z nadrukami, deszczomierzy oraz opasek eventowych. Jednak gdy spotykaliśmy innych wystawców okazało się, że nawet nie będąc wystawcą możemy zaoferować profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań.

Niestety w czasach pandemii bezpośredni kontakt wydaje się być ryzykowny, dlatego chcielibyśmy pochwalić organizatorów za zadbanie o bezpieczeństwo wystawców, jak i odbiorców. Dzięki temu każdy mógł czuć się swobodnie i cieszyć się z korzyści, które przynoszą takie inicjatywy.

Tak wzorowa, mimo pandemii, organizacja targów zachęciła wystawców do uczestnictwa w ich kolejnych edycjach.
Do zobaczenia za rok!

Kontakt