Firma BOTT na targach Promo Show w Warszawie

Strona główna / Firma BOTT na targach Promo Show w Warszawie

targi Promo Show Warszawa 2024Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach Promo Show w Warszawie.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy wiele nowości, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony odwiedzających. Nasze łopatki z rodziny Arthur, kubki z serii Family Smart z otartą rączką, oraz deszczomierz Fold ze składanym kijem i efektownym pudełkiem przeznaczonym do dalszej dystrybucji to tylko niektóre z produktów, które mieliśmy przyjemność zaprezentować.

Duże zainteresowanie wzbudził również nasz konkurs z odmierzaniem wagi cukierków krówek, w którym udział brali z entuzjazmem nasi klienci. Nasza krowa odmierzała je w wiaderku Eko 5 l, co przyciągało uwagę wielu osób.

Poza tym, na stoisku można było zobaczyć nasze gadżety reklamowe, które dedykowane są nie tylko dla rolnictwa. Łyżeczki pomiarowe, kubki do odmierzania z trwałymi nadrukami – to tylko niektóre z produktów, które mogli Państwo u nas obejrzeć.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy dla Państwa idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszą ofertą.

 

Kontakt