KUBEK EVENT 400 ml
KUBEK EVENT 400 ml

Poręczny kubek NANO 200 ml, wykonany z polipropylenu odpornego na działanie środków chemicznych. Kubek posiada atest do kontaktu z żywnością i umożliwia precyzyjne dozowanie produktów płynnych i sypkich. Posiada nadrukowaną, dokładną skalę w ml.

ZALETY:

Dowolność wykonania nadruków logo i indywidualnych skal pod konkretne produkty płynne lub sypkie. Nadruki na naczyniach pomiarowych wykonane są trwałą metodą sitodruku odporną na ścieranie i środki chemiczne. Doskonały nośnik reklamy dla wielu branż. Kubek możemy zadrukować dookoła. Naczynie jest również bardzo ekonomiczne w transporcie, jest pakowany jeden w drugi.

Kubek NANO 200 ml – pole nadruku / wymiary

KUBEK Event 400 ml - pole nadruku

Indywidualny nadruk na kubku NANO

KUBEK EVENT 400 ml - indywidualny nadruk

Na kubku NANO nadruk skali w ml

miarki.net - kubek eventowy na imprezę 400 ml z nadrukiem z logo branding

Dowolna skala dla produktów sypkich i płynnych na kubku NANO:

miarki.net - kubek eventowy na imprezę 400 ml z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - kubek eventowy na imprezę 400 ml z nadrukiem z logo branding

Kubek NANO 200 ml- sposób pakowania

912 szt. – łączna waga 21 kg
12000 szt. – łączna waga 260 kg

(karton 1500 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Miarka pomiarowa o pojemności 200 ml NANO z nadrukowaną skalą pomiarową. Skala pomiarowa na naczyniu pomiarowym jest wykonana trwałą metodą sitodruku, dzięki czemu nadruk jest odporny na środki, chemiczne, ścieranie i temperaturę. Kubek pomiarowy wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, dlatego jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. ponadto, kubek ze skalą może mieć również nadrukowane dowolne logo klienta i stać się miarką z logo. Bezsprzecznie produkowane miarki stają się bardzo trwałym i skutecznym gadżetem reklamowym dla rolnika ale także wielu innych branż. Wszystkie produkowane miarki mają również atesty do kontaktu z żywnością. Naczynie pomiarowe 200 ml, ma proste ścianki, jest ergonomiczne i nie posiada dziubka do wylewania. Kubki eventowe z logo znalazły również szerokie zastosowanie podczas festiwali. Mogą być wielokrotnie myte i używane co jest przyjazne środowisku.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń