ŁOPATKA BIG 1000 g
ŁOPATKA BIG 1000 g
ŁOPATKA BIG 1000 g

Łopatka  ARTHUR 500 g to szufelka o średnim rozmiarze dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, również bezbarwnym. Dozownik wykonany z najlepszej jakości polipropylenu. Łopatkę można stosować w wielu branżach: branże spożywcze (odmierzanie produktów, karmienie zwierząt domowych i hodowlanych), suplementacja (dozowanie odżywek i witamin), branże  rolnicze, branże chemiczne i inne. Łopatka posiada atest do kontaktu z żywnością. Szufelka posiada dwustronną skalę wewnątrz nabieraka dla prawo i leworęcznych. Skala jest w ml i można nią odmierzać produkty płynne do 250 ml. Umożliwia to płaskie dno łopatki, które powoduje, że szufelkę można postawić na płaskiej powierzchni.

ZALETY:

Funkcja reklamowa – możliwość personalizacji i nadruku na rączce. Istnieje możliwość produkcji łopatek w indywidualnym kolorze dla większych ilości zamówienia.

Pomiar sypkich i płynnych produktów.

Wewnętrzna skala w ml dla prawo i leworęcznych.

Płaskie dno.

Otwór umożliwiający powieszenie szufelki.

Ergonomiczny kształt.

 

Łopatka ARTHUR 500 g –  pole nadruku

Łopatka ARTHUR 500 g –  skala 250 ml

łopatki Arthur 500g skala 250 ml

Indywidualny nadruk na łopatce ARTHUR

ŁOPATKA BIG 1000 g - indywidualny nadruk

Dostępne kolory miarki ARTHUR 500 g

ŁOPATKA BIG 1000 g - wykaz kolorów

*zamówienie min. 1000 szt.

** zamówienie indywidualne

Łopatka ARTHUR 500 g – sposób pakowania

300 szt. – łączna waga 16 kg
4800 szt. – łączna waga 240 kg

(karton 600 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Łopatka plastikowa ARTHUR 500 g, łopatka dozująca oraz łopatka do odmierzania produktów sypkich i płynnych. Łopatka z logo to na pewno praktyczny produkt reklamowy dla wielu branż. Ze względu na fakt, że plastikowy nabierak, podobnie jak większość naszych produktów, wykonany jest z niewątpliwie wysokiej jakości polipropylenu, bezsprzecznie jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. Ważnym aspektem jest fakt, że miarka może mieć również nadrukowane dowolne logo klient, i w związku z tym może stać się miarką z logo. Miarka pomiarowa posiada atest do kontaktu z żywnością oraz jest produkowana w Polsce. Mała łopatka z logo świetnie sprawdza się jako łopatka spożywcza, łopatka do karmienia zwierząt czy łopatka rolnicza.
Bott – polski producent praktycznych gadżetów wielokrotnego użytku. Z pewnością, gwarantujemy produkty świetnej jakości oraz bardzo trwałe nadruki.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń