ŁYŻECZKA PIKO 5ml
ŁYŻECZKA PIKO 5ml
ŁYŻECZKA PIKO 5ml

Praktyczna łyżeczka PIKO wykonana z polipropylenu w kolorze białym. Nabierka posiada atest do kontaktu żywności, służy do dozowania produktów sypkich jak i płynnych

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku na rączce daje możliwość dodatkowej funkcji reklamowej lub informacyjnej. Różne pojemności łyżeczek z rodziny piko, mogą być pakowane „jedna w drugą” . Istnieje możliwość produkcji łyżeczek w indywidualnym kolorze dla większych ilości zamówienia.

POLE NADRUKU ŁYŻECZKI PIKO:

ŁYŻECZKA PIKO 5ml

ŁYŻECZKA PIKO- INDYWIDUALNY NADRUK:

ŁYŻECZKA PIKO 5ml

PAKOWANIE:

8000 szt. – łączna waga 22 kg
80000 szt. – łączna waga 230 kg

(Karton 10000 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń