MIARKA SMART 2000ml
MIARKA SMART 2000ml
MIARKA SMART 2000ml

Poręczna miarka SMART 2000 ml wykonana z polipropylenu odpornego na działanie środków chemicznych. Miarka posiada atest do kontaktu z żywnością i umożliwia precyzyjne dozowanie produktów płynnych i sypkich. Posiada nadrukowaną, dokładną skalę w ml.

ZALETY:

dowolność wykonania nadruków logo i indywidualnych skal pod konkretne produkty płynne lub sypkie. Nadruki na naczyniach pomiarowych wykonane są trwała metodą sitodruku odporną na ścieranie i środki chemiczne. Doskonały nośnik reklamy dla wielu branż. Naczynie pomiarowe posiada otwartą rączkę, która optymalizuje ekonomiczny transport.

Miarka SMART  2000 ml – pole nadruku / wymiary

Indywidualny nadruk na miarce SMART

Indywidualny nadruk na miarce SMART

Miarka SMART 2000 ml - indywidualny nadruk

Na miarce SMART  2000 ml nadruk skali w ml

miarki.net - miarka kubek pomiarowy 2000 ml 2 l z nadrukiem z logo branding

Dowolna skala dla produktów sypkich i płynnych na miarce SMART

miarki.net - miarka kubek pomiarowy 2000 ml 2 l z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - miarka kubek pomiarowy 2000 ml 2 l z nadrukiem z logo branding

Miarka SMART 2000 ml – sposób pakowania

100 szt. – łączna waga 18 kg
1216 szt. – łączna waga 210 kg

(Karton 152 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Miarka pomiarowa o pojemności 2000 ml SMART z nadrukowaną skalą pomiarową. Skala pomiarowa na naczyniu pomiarowym jest wykonana trwałą metodą sitodruku, dzięki czemu nadruk jest odporny na środki, chemiczne, ścieranie i temperaturę. Miarka pomiarowa jest wykonana z wysokiej jakości polipropylenu, dlaczego jest produktem ekologicznym gdyż może być wielokrotnie używany, ponadto, kubek ze skalą może mieć również nadrukowane dowolne logo klienta i stać się miarką z logo. Bezsprzecznie produkowane miarki stają się bardzo trwałym i skutecznym gadżetem reklamowym dla rolnika ale także wielu innych branż. Wszystkie produkowane miarki mają również atesty do kontaktu z żywnością.  Naczynie pomiarowe 2000 ml, jest ergonomiczne oraz posiada plastikową rączkę i lejek ułatwiający wylewanie płynów.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń