Nasza firma na Targach CTCO w Lyonie we Francji

Strona główna / Nasza firma na Targach CTCO w Lyonie we Francji

targi CTCO Lyon 2024

Dziękujemy wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach CTCO w Lyonie we Francji. Była to dla nas fantastyczna okazja, by zaprezentować naszą najnowszą ofertę produktów.

Na naszym stoisku można było zobaczyć szeroki wybór gadżetów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasze kubki pomiarowe z trwałymi nadrukami, deszczomierze, termometry glebowe oraz łopatki do odmierzania to tylko niektóre z produktów, które mieliśmy okazję przedstawić. Chcieliśmy pokazać, że nasze produkty są przydatne nie tylko w rolnictwie, ale również w wielu innych dziedzinach.

Największym hitem targów okazała się nasza krowa z wiadrami. Klienci byli zachwyceni możliwością wykorzystania tego nietypowego gadżetu. Dodatkowo, cieszyliśmy się ogromnym zainteresowaniem naszym konkursem, w którym uczestnicy mieli okazję odmierzyć wagę cukierków krówek w naszym wiaderku Eko 5 l.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych aktywnościach i odwiedzili nasze stoisko. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów oraz współpracy. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości gadżetów dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Już teraz zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Kontakt