ŁOPATKA BIG 1000 g
ŁOPATKA BIG 1000 g
ŁOPATKA BIG 1000 g

Funkcjonalna pokrywka do wiadra 12l wykonana najwyższej jakości polipropylenu,  która zabezpieczy zawartość wiadra przed dostaniem się do wewnątrz niepożądanych substancji czy zabrudzeń.

ZALETY:

Pokrywa wiadra 12l, ma wygodny uchwyt, który ułatwia montaż pokrywki na wiadrze. Pokrywka wiadra posiada dwie blokady, które zatrzymują się na uchwycie wiadra skutecznie odgraniczając zawartość wiadra od czynników zewnętrznych.

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Wiadro budowlane z logo o pojemności 12l to świetny gadżet promocyjny dla wielu branż. Praktyczna pokrywka wiadra, skutecznie blokuje dostęp zabrudzeń, kurzu czy innych substancji do wnętrza wiadra. Wiadro z pokrywą z logo  daje nowe możliwości promocyjne dla klientów wielu gałęzi przemysłu. Pokrywka do wiadra występuje w kolorze czarnym, produkcja innych kolorów pokrywy wiadra możliwa po indywidualnym zapytaniu.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń