Termometr EKO
Termometr EKO
Termometr EKO

Stylowy termometr THERMO 19/27 do użytku wewnętrznego o nowoczesnym designie. W zestawie znajduje się składana plastikowa, bezbarwna podstawka, dzięki której termometr można postawić w dowolnym miejscu np. na burku lub półce. Termometr posiada również otwór, który pozwala na zawieszenie go na ścianie. Rekomendowane temperatury strefy komfortu: zima 19°C, lato 27°C. Dzięki możliwości dowolnego nadruku na tarczy jest on doskonałym produktem reklamowym dla wielu branż. Termometr THERMO 19/27 zapakowany jest w eleganckie czarne pudełko z otworem, przez który widoczny jest nadruk na tarczy termometru.

ZALETY:

Funkcja reklamowa – możliwość wykonania indywidualnego nadruku logo oraz zmiany zakresu temperatur.

Termometr THERMO 19/27 – pole nadruku

Termometr EKO - pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

ZESTAW ZAWIERA:

termometr THERMO 19/27termometr THERMO 19/27

PAKOWANIE:

225 szt. – łączna waga 30 kg
3864 szt. – łączna waga 540 kg

(karton 483 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Stylowy termometr do użytku wewnętrznego. W zestawie znajduje się składana podstawka, dzięki której termometr można postawić w dowolnym miejscu np. na burku. Termometr posiada również otwór, który pozwala na zawieszenie go na ścianie. Rekomendowane temperatury strefy komfortu: zima 19°C, lato 27°C.
Producent termometru wewnętrznego firma Bott, wykonuje na tarczy tego produktu indywidualne nadruki logo oraz indywidulane zakresy skal pomiarowych, dostosowane do konkretnych nasion. Termometry do mierzenia temperatury dokładnie mierzą temperaturę powietrza.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń