Praktyczny uchwyt do wiadra SOFT GRIP wykonany z polipropylenu. Dedykowany do średnicy drutu 3-4 mm. Kompatybilne z wiadrami: 10 l, 12 l, 16 l i 20 l.

ZALETY:

Po założeniu uchwytu na wiadro – wygodniejsze trzymanie obciążonego wiadra. Większy komfort, drut nie wbija się w dłoń. Uchwyt dedykowany do średnicy drutu 3-4 mm.

WYMIARY:

PAKOWANIE:

1000 szt. – łączna waga 5 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Specjalizujemy się w krótkich, nietypowych seriach, co pozwala na bardzo szybką obsługę klienta. Różnorodne technologie znakowania dają możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.
Wykonujemy czytelne, odporne na ścieranie i środki chemiczne nadruki wysokiej jakości. Projektujemy precyzyjne skale pod indywidualne potrzeby klientów na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

łyżeczka piko

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Wytwarzane wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

OPASKI

Zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

PLOMBY

Doświadczenie w branży security business pozwoliło na opracowanie własnego modelu plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej daje gwarancję wysokiego poziomu zabezpieczenia.