Wiadro Recycling 12 l
kubek SOLID 1800 ml
Wiadro Recycling 12 l

Wiadro Recycling 16 l wykonane z polipropylenu, bardzo wytrzymałe, odporne na pęknięcia o elastycznych ściankach. Wytrzymałe wiadro, przeznaczone do prac budowlanych i ogrodowych. Poręczny uchwyt z drutu ocynkowanego. Wewnątrz pojemnika znajduje się podziałka w litrach.

ZALETY:

Możliwość wykonania indywidualnego, nieścieralnego nadruku dookoła wiadra. Wiaderko wraz z nadrukiem, stanowi doskonały nośnik reklamy dla klientów wielu branż oraz kampanii społecznych. Pojemnik jest dostępny w kilku kolorach. Z uwagi na fakt, iż wiadro jest wykonane z regranulatu, jest świetnym produktem promocyjnym dla klientów zwracających uwagę na eco trendy.

Wiadro Recycling 16 l – pole nadruku

Wiadro KOLOR RECYCLING 12l - pole nadruku

Indywidualny nadruk na wiadrze Recycling 16 l

SKALA WEWNĘTRZNA TŁOCZONA W LITRACH:

miarki.net - wiadro 20 l z nadrukiem z logo branding

KOLORY:

wiadro recykling kolory

PAKOWANIE:

720 szt. – łączna waga 430 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Plastikowe wiaderko KOLOR RECYCLING 16 l z logo , wykonane z polipropylenu, wiaderko reklamowe z nadrukiem logo, wiadro z nadrukiem hasła reklamowego.
Bott producent wiader z logo, gwarantuje nadruki świetnej jakości, dzięki czemu wiadro potrzebne praktycznie wszędzie staje się niezwykle skutecznym nośnikiem reklamy, wartościowym produktem reklamowym. Wiadra 16l z nadrukiem są chętnie używane jako wiadra na targi, wiadra na eventy, wiadra promocyjne, wiadra do sprzątania, wiadra rolnicze, wiadra budowlane, wiadra do żywienia zwierząt. Wiadra budowlane z logo 16l, są bardzo mocnej konstrukcji, oraz wykonane są z materiału pochodzącego z recyclingu, dzięki czemu mogą być wielokrotnie używane i są produktem reklamowym ekologicznym.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń