deszczomierz EKO
deszczomierz EKO
deszczomierz EKO

Deszczomierz EKO wykonany z polistyrenu z nadrukowaną pionową skalą do 40 mm z dokładnością pomiaru do 0,5 mm opadów.

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku reklamowego w kilku miejscach deszczomierza. Stożkowa konstrukcja pierścienia mocującego gwarantuje optymalne ustawienie deszczomierza względem padającego deszczu.

Deszczomierz EKO – pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

FUNKCJE POMIARU:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

miarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz Rain Gauge z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - deszczomierz z nadrukiem z logo branding

PAKOWANIE:

50 szt. – łączna waga 5 kg

(1 wysyłka max. 3 kartony)

1400 szt. – łączna waga 140 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Deszczomierz z logo to świetny praktyczny gadżet rolniczy. Miernik opadu deszczu, monitoruje codzienny opad deszczu.
Bott producent miarek, gwarantuje doskonałą jakość wykonania, idealnego prezentu dla rolnika. Nadruk logo na deszczomierzu z logo, dodatkowo wzbogaca wartość produktu o funkcje reklamową. Na górnej częśći deszczomierza, mogą zareklamować się nie tylko firmy rolnicze i chemiczne ale także banki czy firmy ubezpieczeniowe obsługujące rolników.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń