Konewka do oleju 5 l
Konewka do oleju 5 l
Konewka do oleju 5 l

Konewka do oleju 5 l wykonana z tworzywa PE, odporna na kwasy i oleje. Posiada wytłoczoną podziałkę w litrach i kwartach. Wygodna w użyciu, posiada elastyczną końcówkę wylewową oraz pokrywkę zamykającą.

ZALETY:

Możliwość nadrukowania logo, co daje dodatkową funkcję reklamową. Konewka jest odpowiednia do olejów, benzyny, nafty, niezamarzających mieszanin, płynu hamulcowego czy elektrolitów.

Konewka do oleju 5 l – pole nadruku

Konewka do oleju 5 l - pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

SPECYFIKACJA:

Skala tłoczona z jednostką : litry i kwarty US Zakres pomiaru: 0~5 litrów / 0~5 US quart Elastyczna końcówka wylewowa. Pokrywka zamykająca. Odporna na kwasy i oleje

ZASTOSOWANIE:

  • do olejów,
  • benzyny,
  • nafty,
  • niezamarzających mieszanin,
  • płynu hamulcowego,
  • elektrolitów.

PAKOWANIE:

21 szt. – łączna waga 8,5 kg
168 szt. – łączna waga 80 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Konewka do oleju 5 l z nadrukiem, konewka warsztatowa z logo, konewka olejowa, nalewak olejowy. Konewka olejowa z nadrukiem o pojemności 5l, jest odpowiednia do wylewania różnego rodzajów cieczy: olejów, benzyny, elektrolitów i wielu innych. Konewka warsztatowa z nadrukiem to bardzo praktyczny produkt reklamowy dla klientów wielu branż technicznych.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń