KUBEK MUG 500 ml
KUBEK MUG 500 ml
KUBEK MUG 500 ml

Poręczny kubek MUG 500 ml, wykonany z polipropylenu odpornego na działanie środków chemicznych. Kubek posiada atest do kontaktu z żywnością i umożliwia precyzyjne dozowanie produktów płynnych i sypkich. Posiada nadrukowaną, dokładną skalę w ml.

ZALETY:

Dowolność wykonania nadruków logo i indywidualnych skal pod konkretne produkty płynne lub sypkie. Nadruki na naczyniach pomiarowych wykonane są trwałą metodą sitodruku odporną na ścieranie i środki chemiczne. Doskonały nośnik reklamy dla wielu branż. Naczynie jako pierwsze w typoszeregu mniejszych miarek posiada wygodny uchwyt.

Kubek MUG 500 ml – pole nadruku / wymiary

Kubek MUG 500 ml - pole nadruku

Indywidualny nadruk na kubku MUG 500 ml

Kubek MUG 500 ml - indywidualny nadruk

na kubku MUG 500 ml nadruk w skali w ml

miarki.net - kubek miarka mug 500 ml z nadrukiem z logo branding ze skalą

Dowolna skala dla produktów sypkich i płynnych na kubku MUG 500 ml

miarki.net - miarka kubek z uchem 500 mlmiarki.net - kubek miarka mug 500 ml z nadrukiem z logo branding ze skalą

Kubek MUG 500 ml – sposób pakowania

144 szt. – łączna waga 9 kg
1680 szt. – łączna waga 110 kg

(Karton 210 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Miarka pomiarowa o pojemności 500 ml Mug z nadrukowaną skalą pomiarową. Skala pomiarowa na naczyniu pomiarowym jest wykonana trwałą metodą sitodruku, dzięki czemu nadruk jest odporny na środki, chemiczne, ścieranie i temperaturę. Kubek pomiarowy wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu, dlatego jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. Ponadto, kubek ze skalą może mieć również nadrukowane dowolne logo klienta i stać się miarką z logo. Bezsprzecznie produkowane miarki stają się bardzo trwałym i skutecznym gadżetem reklamowym dla rolnika ale także wielu innych branż. Wszystkie produkowane miarki mają również atesty do kontaktu z żywnością.  Naczynie pomiarowe 500 ml, ma proste ścianki, jest ergonomiczne i nie posiada dziubka do wylewania lecz ma plastikową rączkę.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń