ŁOPATKA MEGA+ 2 kg
ŁOPATKA MEGA+ 2 kg
ŁOPATKA MEGA+ 2 kg

Bardzo duża łopatka MEGA+ 2 kg wykonana z polipropylenu, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Szufelka posiada atest do kontaktu z żywnością, służy do dozowania produktów sypkich.

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku w kilku miejscach łopatki daje narzędzie stworzenia ciekawego produktu reklamowego. Wyjmowana rączka na czas transportu, zapewnia ekonomiczne pakowanie. Mocna rączka po jednorazowym montażu jest bardzo wytrzymała. Opcja łączenia ze sobą dwóch kolorów dla nabieraka i uchwytu daje możliwość tworzenia wyjątkowych projektów. Istnieje możliwość produkcji łopatek w indywidualnym kolorze dla większych ilości zamówienia.

Łopatka MEGA+ 2kg – pole nadruku

Łopatka MEGA +2kg - pole nadruku

Indywidualny nadruk na łopatce MEGA

ŁOPATKA MEGA+ 2kg - indywidualny nadruk

Dostępne kolory nabieraka MEGA+

Dostępne kolory nabieraka MEGA+

*zamówienie indywidualne

Dostępne kolory uchwytu MEGA+

Dostępne kolory uchwytu MEGA+

*zamówienie indywidualne

Łopatka MEGA+ 2kg – sposób pakowania

180 szt. (uchwyt osobno) – łączna waga 30 kg
1760 szt. (uchwyt osobno) – łączna waga 320 kg

(karton 220 szt.)

63 szt. (uchwyt zmontowany) – łączna waga 12 kg
640 szt. (uchwyt zmontowany) – łączna waga 120 kg

(karton 80 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Łopatka plastikowa MEGA +2 kg, łopatka dozująca oraz łopatka do odmierzania produktów sypkichŁopatka z logo to na pewno praktyczny produkt reklamowy dla wielu branż. Ze względu na fakt, że plastikowy nabierak, podobnie jak większość naszych produktów, wykonany jest z niewątpliwie wysokiej jakości polipropylenu, bezsprzecznie jest produktem ekologicznym, gdyż może być wielokrotnie używany. Ważnym aspektem jest fakt, że miarka może mieć również nadrukowane dowolne logo klient, i w związku z tym może stać się miarką z logoMiarka pomiarowa posiada atest do kontaktu z żywnością oraz jest produkowana w Polsce. Mała łopatka z logo świetnie sprawdza się jako łopatka spożywczałopatka do karmienia zwierząt czy łopatka rolnicza.
Bott – polski producent praktycznych gadżetów wielokrotnego użytku. Z pewnością, gwarantujemy produkty świetnej jakości oraz bardzo trwałe nadruki. Łopatka do paszy z logo, może być dwukolorowa, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjna wizualnie.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń