lyzeczka PIKO 1 ml
miarki.net - łyżeczka miarka do żywności suplementy PIKO 1 ml
lyzeczka PIKO 1 ml

Praktyczna łyżeczka PIKO wykonana z polipropylenu w kolorze białym. Co najważniejsze, nabierka posiada atest do kontaktu żywności i może służyć do dozowania produktów sypkich jak i płynnych.

ZALETY:

Możliwość wykonania nadruku na rączce niewątpliwie daje możliwość dodatkowej funkcji reklamowej lub informacyjnej. Godnym uwagi jest fakt, że różne pojemności łyżeczek z rodziny piko, mogą być pakowane „jedna w drugą” . Istnieje możliwość produkcji łyżeczek w indywidualnym kolorze dla większych ilości zamówienia.

POLE NADRUKU ŁYŻECZKI PIKO:

ŁYŻECZKA PIKO- INDYWIDUALNY NADRUK:

PAKOWANIE:

15000 szt. – łączna waga 24 kg
160000 szt. – łączna waga 270 kg

(Karton 20000 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń