kubek SOLID 1800 ml
miarki.net - miarka kubek 1800 ml z indywidualną skalą nadruk
kubek SOLID 1800 ml

SOLID 1800 ml to poręczna miarka wykonana z polipropylenu odpornego na działanie środków chemicznych. Kubek posiada atest do kontaktu z żywnością i umożliwia precyzyjne wylewanie płynów – dziubek. Posiada nadrukowaną, dokładną skalę w ml. Miarka zapakowana w worek foliowy.

ZALETY:

Dowolność wykonania nadruków logo i indywidualnych skal pod konkretne produkty płynne lub sypkie. Nadruki na naczyniach pomiarowych wykonane są trwałą metodą sitodruku odporną na ścieranie i środki chemiczne. Doskonały nośnik reklamy dla wielu branż. Naczynie pomiarowe o bardzo mocnej konstrukcji, służy przez bardzo długi czas użytkowania.

SOLID 1800 ml – POLE NADRUKU

INDYWIDUALNY NADRUK SKALI I LOGO NA SOLID 1800 ml

NADRUK SKALI W ML W STANDARDZIE:

miarki.net - miarka kubek pomiarowy eko 1800 ml 1,8 l z nadrukiem z logo branding

DOWOLNA SKALA DLA PRODUKTÓW SYPKICH I PŁYNNYCH:

PAKOWANIE SOLID 1800 ml

60 szt. – łączna waga 17,5 kg
768 szt. – łączna waga 260 kg

(Karton 96 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń