SZCZOTECZKA NOZZLE+
SZCZOTECZKA NOZZLE+
SZCZOTECZKA NOZZLE+

Mały, ergonomiczny i poręczny nożyk do otwierania przesyłek,  paczek i kopert. Kieszonkowy nożyk Lizard przeznaczony do codziennego użytkowania przez każdego, a także dla firm w działach logistyki.

ZALETY:

Możliwość nadrukowania logo. Pełni rolę reklamową. Praktyczny gadżet dla każdego.

Nożyk LIZARD – pole nadruku

Szczoteczka NOZZLE+ - pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

KOLORY:

nożyk Lizard - BOTT producent miarek

ZASTOSOWANIE:

  • poręczny nożyk do otwierania przesyłek, paczek i kopert
  • przydatny w działach logistyki
  • do codziennego użytkowania w biurze

PAKOWANIE:

100 szt. – łączna waga 1,2 kg
2300 szt. – łączna waga 30 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Mały, ergonomiczny i poręczny nożyk Lizard do otwierania przesyłek, paczek i kopert. Kieszonkowy nożyk Lizard przeznaczony do codziennego użytkowania przez każdego, a także dla firm w działach logistyki.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń