SUWMIARKA MIL+
SUWMIARKA MIL+
SUWMIARKA MIL+

Praktyczna SUWMIARKA MIL+ wykonana z tworzywa z precyzyjną skalą w milimetrach oraz calach. Zakres pomiaru: 0 – 150 mm / 0 – 5 in. Dokładność: +/- 0,05 mm / 1/128 in.

ZALETY:

Możliwość nadrukowania logo oraz skali w indywidualnym kolorze. Doskonały nośnik reklamy dla klientów wielu branż.

SUWMIARKA MIL+ – pole nadruku

SUWMIARKA MIL+ - pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

KOLORY:

miarki.net - suwmiarka MIL+ z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

miarki.net - suwmiarka z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - suwmiarka z nadrukiem z logo branding

PAKOWANIE:

800 szt. – łączna waga 15,5 kg

(1 wysyłka max. 2 kartony)

22400 szt. – łączna waga 440 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Suwmiarka MIL+ plastikowa, suwmiarka z logo,  praktyczny gadżet dla wielu branż. Suwmiarka plastikowa w kolorze białym, to niedrogi prezent reklamowy dla klientów wielu branż. Producent gadżetów Bott, drukuje na suwmiarce plastikowej precyzyjne skale oraz dowolne logo klienta.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń