SZCZOTECZKA NOZZLE+
SZCZOTECZKA NOZZLE+
SZCZOTECZKA NOZZLE+

Profesjonalna szczoteczka NOZZLE+ do czyszczenia rozpylaczy, niezbędna dla każdego operatora opryskiwacza. Na krótszym boku są dwa uskoki, które mierzą średnicę kołpaków: RAU – 17 mm i ARAG – 19 mm. Szczoteczka ma wycięcie umożliwiające ustawienie dysz pod kątem 8° Przy oczku są dwie wypustki. To kluczyk ułatwiający dokręcanie kołpaka do dysz o szerokości 8 mm lub 11 mm.

ZALETY:

Możliwość nadrukowania logo. Dzięki otworowi, który znajduje się na szczoteczce istnieje opcja zawieszenia jej jako brelok prze kluczach lub na smyczy. Dzięki czemu szczoteczka jest cały czas w zasięgu wzroku rolnika a logo jest cały czas widoczne.

SZCZOTECZKA NOZZLE+ – POLE NADRUKU

Szczoteczka NOZZLE+ - pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

miarki.net - szczoteczka do czyszczenia dysz Nozzle z nadrukiem z logo branding

KOLORY:

miarki.net - szczoteczka do czyszczenia dysz Nozzle z nadrukiem z logo branding

a

*na zamówienie min. 1000 szt.

ZASTOSOWANIE:

  • czyszczenie dysz,
  • mierzenie średnicy kołpaków : RAU 17 mm, ARAG 19 mm,
  • ustawianie dysz pod kątem 8 stopni,
  • kluczyk ułatwiający dokręcenie dysz o szer. 8 mm lub 11 mm

PAKOWANIE:

2400 szt. – łączna waga 29 kg
52800 szt. – łączna waga 638 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Plastikowa szczoteczka NOZZLE+ do czyszczenia dysz w opryskiwaczu to świetny gadżet dla rolnika. Oprócz swojego praktycznego przeznaczenia w rolnictwie, szczoteczka z logo pełni także rolę reklamową, gdyż rolnik nosi ją zawsze przy sobie w formie breloka. Rolnicy nie rozstają się ze swoim gadżetem, gdyż czyszczenie dysz przy opryskiwaczu szczoteczką to czynność praktycznie codzienna.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń