Termometr STANDARD
Termometr STANDARD
Termometr STANDARD

Termometr Soil 40 – STANDARD ze stali nierdzewnej do pomiaru: temperatury kiszonki dla bydła zimą i temperatury gleby przy wysiewie nasion wrażliwych na temperaturę jak kukurydza czy buraki, temperatury powietrza w każdym pomieszczeniu, temperatury płynów. Standardowy zakres temperatur -20°C do +60°C. Termometr jest wykonany w klasie 1,6 co gwarantuje pomiar z dokładnością ±1°C. Termometr mierzy temperaturę za pomocą bimetalu, posiada końcówkę zakończoną stożkiem, który ułatwia włożenie termometru w kiszonkę i glebę. W wersji Standard, termometr w zestawie zawiera uchwyt mocujący do ściany z taśmą montażową lub uchwyt do mocowania na wiadro.

ZALETY:

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku logo oraz zakresu temperatur:

-20°C do +60°C, 0°C do +60°C oraz 0°C do +100°C.

Termometr Soil 40 – STANDARD – pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

INDYWIDUALNY ZAKRES TEMPERATUR NA TARCZY:

miarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo branding

ZESTAW ZAWIERA:

miarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo brandingmiarki.net - termometr soil rolnictwo z nadrukiem z logo branding

PAKOWANIE:

56 szt. – łączna waga 8 kg
1568 szt. – łączna waga 245 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Termometr do temperatury gleby z logo, termometr glebowy, termometr rolniczy, termometr dla rolnika, termometr stalowy, przyrząd pomiarowy do mierzenia temperatury gleby. Termometr glebowy to precyzyjne narzędzie pomiarowe wykonane ze stali nierdzewnej, które pełni funkcję pomiarową ale równocześnie może być bardzo skutecznym produktem reklamowym.
Producent termometru rolniczego firma Bott, wykonuje na tarczy tego produktu indywidualne nadruki logo oraz indywidulane zakresy skal pomiarowych, dostosowane do konkretnych nasion. Termometry do mierzenia temperatury gleby dokładnie mierzą temperaturę ziemi co jest ważne szczególnie przy wysiewie nasion wrażliwych na temperaturę. Wraz z termometrem rolniczym wersji Standard, dostępna jest metalowa zawieszka, który można przymocować do dowolnej ściany i umocować na nim termometr glebowy.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń