WIADRO EKO 5 L
WIADRO EKO 5 L
WIADRO EKO 5 L

Wiadra Eko 5 l wykonane z polipropyleniu, wersja ekonomiczna wiaderka, dostępne w wielu kolorach, przeznaczone do działań marketingowych. Poręczny uchwyt z drutu ocynkowanego. Wewnątrz pojemnika znajduje się podziałka w litrach. Wiadro jest dopuszczone do kontaktu z żywnością.

ZALETY:

Możliwość wykonania indywidualnego, nieścieralnego nadruku dookoła wiadra. Wiaderko wraz z nadrukiem, stanowi doskonały nośnik reklamy dla klientów wielu branż oraz kampanii społecznych. Pojemnik jest dostępny w wielu kolorach, istnieje możliwość produkcji wiaderka w indywidualnym kolorze przy większej ilości zamówienia.

Wiadro EKO 5 l – pole nadruku

INDYWIDUALNY NADRUK KOLOROWEGO LOGO:

SKALA WEWNĘTRZNA TŁOCZONA W LITRACH:

miarki.net - wiadro 20 l z nadrukiem z logo branding

KOLORY:

BOTT - producent miarek

*na zamówienie min. 1000 szt.

PAKOWANIE:

1000 szt. – łączna waga 180 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Plastikowe wiaderko EKO 5 l z logo , wykonane z polipropylenu, wiaderko reklamowe z nadrukiem logo, wiadro z nadrukiem hasła reklamowego.
Bott producent wiader z logo, gwarantuje nadruki świetnej jakości, dzięki czemu wiadro potrzebne praktycznie wszędzie staje się niezwykle skutecznym nośnikiem reklamy, wartościowym produktem reklamowym. Wiadra 5l z nadrukiem są chętnie używane jako wiadra na targi, wiadra na eventy, wiadra promocyjne, wiadra do sprzątania oraz wiaderka dla dzieci.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń