Ramka pomiarowa 1/4
Ramka pomiarowa 1/4
Ramka pomiarowa 1/4

Składana ramka pomiarowa 1/4 wykonana z tworzywa, połączona metalowymi nitami. Służy do pomiaru wschodów uprawy, uszkodzonych roślin oraz stopnia zachwaszczenia. Przy użyciu ramki, można obliczyć wschody roślin na długości rzędu uprawy (szer. rzędów do 10 do 18 cm). Długość przymiaru 160 cm. Ramka zapakowana w woreczek foliowy.

ZALETY:

Praktyczny nośnik reklamy dla klientów nie tylko z branży rolniczej ale także dla łowczych i firm ubezpieczeniowych, którym pomaga oszacować szkody np. wyrządzone przez zwierzynę na polach umiejscowionych blisko lasu. Ramka jest składana, dzięki czemu ma małe gabaryty i jest łatwa w dystrybucji.

Ramka pomiarowa 1/4 – pole nadruku

Ramka pomiarowa 1/4 - pole nadruku

Indywidualny nadruk na ramce pomiarowej 1/4

Indywidualny nadruk na ramce pomiarowej

Ramka pomiarowa 1/4 – zasady użytkowania

miarki.net - ramka pomiarowa dla rolników z nadrukiem indywidualnym z logo instrukcja jak używać ramkę

Sposób pakowania ramki pomiarowej

270 szt. – łączna waga 30 kg
8400 szt. – łączna waga 840 kg

(karton 300 szt.)

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Ramka rolnicza, ramka pomiarowa  dla rolnictwa, ramka do obliczania wschodów roślin, ramka do obliczania uszkodzonych roślin. Ramka rolnicza z logo to ciekawy, praktyczny gadżet dla rolnika. Ramka pomiarowa jest bardzo poręczna, gdyż można ją składać. Z nadruku logo na ramce rolniczej korzystają firmy rolnicze, chemiczne i ubezpieczeniowe i używają jej jako praktyczny gadżet reklamowy.

BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń