Wiadro 20 l
Wiadro 20 l
Wiadro 20 l

Wiadro 20 l wykonane z najwyższej jakości polipropylenu, bardzo wytrzymałe, odporne na pęknięcia. Poręczny uchwyt z drutu ocynkowanego. Wewnątrz pojemnika znajduje się podziałka w litrach.

ZASTOSOWANIE:

Możliwość wykonania indywidualnego, nieścieralnego nadruku dookoła wiadra. Wiaderko wraz z nadrukiem, stanowi doskonały nośnik reklamy dla klientów wielu branż oraz kampanii społecznych. Pojemnik jest dostępny w kilku kolorach.

Wiadro 20 l – pole nadruku

Indywidulany nadruk na wiadrze 20 l

Skala wewnętrzna tłoczona w litrach na wiadrze 20 l

miarki.net - wiadro 20 l z nadrukiem z logo branding

Dostępne kolory

BOTT - producent miarek

Wiadro 20 l – sposób pakowania

540 szt. – łączna waga 350 kg
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Atesty
Katalog

Plastikowe wiadro z logo o pojemności 20 litrów , wykonane z najwyższej jakości polipropylenu, wiaderko reklamowe z nadrukiem logo, wiadro z nadrukiem hasła reklamowego.
Bott producent wiader z logo, gwarantuje nadruki świetnej jakości, dzięki czemu wiadro potrzebne praktycznie wszędzie staje się niezwykle skutecznym nośnikiem reklamy, wartościowym produktem reklamowym. Wiadra 20l z nadrukiem są chętnie używane jako wiadra na targi, wiadra na eventy, wiadra promocyjne, wiadra do sprzątania, wiadra rolnicze, wiadra budowlane, wiadra do żywienia zwierząt. Wiadra budowlane z logo 20l, są bardzo mocnej konstrukcji, dzięki czemu mogą być wielokrotnie używane.