20-lecie firmy BOTT z diamentem Forbes

Strona główna / 20-lecie firmy BOTT z diamentem Forbes

Od 20 lat niezmiennie staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów bez przerwy poprawiamy ich jakość.

W przeciągu 20-tu lat zdążyliśmy zmienić siedzibę firmy, powiększyć przestrzeń produkcyjną i stworzyć kilkanaście niepowtarzalnych produktów, które cieszą się uznaniem na polskim i zagranicznym rynku.

Nasze starania i solidna praca spotkały się z uznaniem i po raz pierwszy w historii firmy pojawiliśmy się w rankingu Diamentów Forbesa. Jest to dal nas wielkie zaskoczenie i uznanie wieloletniej pracy, włożonej w rozwój firmy i jej segmentów. (Diamenty Forbes to zestawienia najszybciej rozwijających się polskich firm. W zestawieniu uwzględniono firmy, które w przeciągu 3 ostatnich lat najszybciej zwiększały swoją wartość.)

Pandemia wywołana koronawirusem SARS-CoV-2 nie zatrzymała nas w miejscu.
Przez ten cały czas pracowaliśmy i stworzyliśmy kilka ciekawych propozycji gadżetów reklamowych, wykorzystywanych w wielu branżach i środowiskach.

Do naszego asortymentu dołączyły łyżeczki pomiarowe PIKO w kilku wersjach pojemnościowych z nadrukowaną skalą pomiarową, ułatwiającą idealne dawkowanie produktów. Łyżeczki mogą być wykorzystywane do odmierzania suplementów diety i innych produktów sypkich jak i płynnych.

Nie możemy też zapomnieć o naszym najnowszym deszczomierzu STORM. Deszczomierz posiada skalę do 70 mm, która została zarejestrowana jako wzór przemysłowy.

Od wielu lat w swojej ofercie posiadamy plastikowe wiadra o różnych pojemnościach.

Od przybytku głowa nie boli, więc dołożyliśmy do asortymentu wiadro o pojemności 16 l. Trwałe wiadra STRONG, wykonane z regranulatu to mocne wiadra, które doskonale sprawdzają się jako wiadra budowlane czy wiadra rolnicze. Dodaliśmy także możliwość indywidualnego znakowania wiader dowolnym nadrukiem bądź logo.

Specjalizujemy się również w wykonywaniu indywidualnych nadruków na wiadrach „na okrągło”, dzięki czemu zwyczajne wiadra stają się wiadrami reklamowymi.

Idąc za potrzebami naszych klientów wyprodukowaliśmy także praktyczny uchwyt do wiadra SOFT GRIP wykonany z polipropylenu, który ułatwia uchwyt wiadra i nie męczy dłoni przy noszeniu wiadra z jego zawartością.

W ofercie plomb transportowych i zabezpieczających, także zaszły zmiany. Ze względu na zmianę możliwości nadruku stworzyliśmy plombę linkową SIBO, polskiej produkcji o regulowanej długości z metalową komorą plombującą zapewniającą bezpieczeństwo przed ewentualnymi manipulacjami. Nowa plomba SIBO od teraz posiada dwustronne pole znakowania, przez co dajmy możliwość wyboru indywidualnego miejsca nadruku jak i grafiki.

W naszej ofercie możecie znaleźć także produkty wykorzystywane w branży eventowej:

Cały czas poszerzamy asortyment naszych miarek pomiarowych i w niedalekiej przyszłości możecie spodziewać się nowych produktów linii SMART o dodatkowej  pojemności 1000, 1500 i 3000 ml.

Wszystkim naszym teraźniejszym i przyszłym klientom dziękujemy za zaufanie i danie nam możliwości nieustannego rozwoju.

Bez waszego wsparcia i zaufania nie udałoby się nam osiągnąć aż tyle, ale to dopiero początek naszej drogi i bądźcie gotowi na jeszcze więcej!

20 lecie firmy BOTT 20 lecie firmy BOTT

Kontakt